Faydalı ipuçları

Akromegali ile yaşamak her zaman kolay olmayabilir, ancak her günü kendiniz için daha kolay hale getirmenize yardımcı olmak için yapabileceğiniz çok şey vardır.

Bu bölümde, diğer akromegali hastalarının paylaştığı size yardımcı olabilecek bazı faydalı ipuçları ve araçları bulabilirsiniz. Bu ipuçları, iyi beslenme ve egzersiz yapma hakkında genel bilgiler, stresten kurtulma hakkında ipuçları ve nereden daha büyük beden kıyafetler ve ayakkabılar satın alabileceğiniz hakkında bilgiler içerir.

Akromegali ile yaşamak

Akromegali ile yaşamanın duygusal, fiziksel ve sosyal zorlukları hakkında bilgiler

 

Daha sonra okumak için kaydedin:

Rating: 1.8/5. From 12 votes.
Please wait...

Akromegali ile yaşamak

Akromegali, uzun dönem bir hastalıktır. Akromegali hastalarının tanılarına nasıl uyum sağladıkları ve normal bir yaşam sürmeye nasıl devam ettikleri hakkında buradan bilgi alabilirsiniz.

İhtiyacınız olan desteği bulun

Destek grupları

Katılabileceğiniz yerel faaliyetler ve etkinlikleri öğrenmek için ülkenizde bir akromegali hasta destek grubu bulun

Akromegali hakkında bilgi alın

Bu yavaş gelişen hastalığın nedenleri ve erken belirtileri ve semptomları dahil akromegali hakkında bilgi edinin

Akromegali SSS

Akromegali hastalarının sorduğu bazı ortak sorulara cevapları okuyun ve dinleyin

Akromegali – Bilgi ve destek ana sayfası


Sağlık hizmetleri tavsiyesine ihtiyacınız varsa veya akromegali tedavisi veya yan etkilerine ilişkin kaygılarınız varsa bir sağlık profesyoneline danışın. Burada verilen bilgiler profesyonel sağlık hizmeti tavsiyelerinin yerini tutmaz. Web sitesinde kullanılan isimler gerçek hasta isimleri değildir. Hakkımızda daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.