Akromegali ile yaşam

Bu bölümde, akromegaliye nasıl uyum sağlayacağınız ve nasıl hissettiğiniz hakkında aileniz, arkadaşlarınız ve sağlık ekibiniz dahil olmak üzere başkaları ile konuşmanızın neden önemli olduğu ile ilgili bilgiler bulabilirsiniz.

Ayrıca akromegalinizle birlikte gelişebilecek hastalıkları da öğrenebilir, diğer akromegali hastalarından bazı faydalı tavsiyeler alabilirsiniz.

Akromegalinizin tedavisi veya yan etkileri  ile ilgili herhangi bir endişeniz olduğunda mutlaka doktorunuz veya hemşireniz gibi bir sağlık uzmanına danışın. Burada verilen bilgiler profesyonel tavsiyesinin yerini almayacaktır.

Akromegali – akromegali bilgi ve destek sayfası


Sağlık hizmetleri tavsiyesine ihtiyacınız varsa veya akromegali tedavisi veya yan etkilerine ilişkin kaygılarınız varsa bir sağlık profesyoneline danışın. Burada verilen bilgiler profesyonel sağlık hizmeti tavsiyelerinin yerini tutmaz. Web sitesinde kullanılan isimler gerçek hasta isimleri değildir. Hakkımızda daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rating: 1.0/5. From 1 vote.
Please wait...